×


Ritiniet uz leju

Transceltnieks – mums ir pa ceļam!

Mēs esam izbūvējuši gandrīz visus lielākos dzelzceļa infrastruktūras objektus Latvijā, jo mūsu uzņēmuma rīcībā ir viss nepieciešamais personāls un tehnika, lai izpildītu pilnu inženiertehnisko darbu ciklu uz dzelzceļa.

01

Par mums

SIA RKF "TRANSCELTNIEKS" tika dibināta 1991. gadā uz transporta būvniecības uzņēmuma "Baltija" bāzes (PSRS Transporta būvniecības ministrijas bijušais trests "Balttransstroj"). Pastāvēšanas laikā tirgū mēs ieguvām vērtīgu pieredzi dzelzceļa būvniecībā, rūpnieciskajā un civilajā būvniecībā, kā arī inženiertīklu ierīkošanā.

02

Ceļš uz panākumiem

Mūsu uzņēmuma ceļš ir bijis ērkšķiem klāts, taču mēs ar cieņu izturējām laika pārbaudījumu, un lepojamies ar savu personīgo ražošanas bāzi ar dzelzceļa pievedceļiem, augstas klases inženiertehnisko darbinieku kolektīvu, profesionālu dzelzceļa tehniku un mājīgu biroju, kuru varat apmeklēt, dodoties uz Ganību dambi 22, Rīgā.

 
03

Transceltnieks – Jūsu uzticamais uzņēmējdarbības partneris

Mūsu rīcībā ir visi nepieciešamie materiālie un cilvēku resursi, lai veiktu dažāda veida būvniecības, montāžas un remonta darbus, kā arī pilnvērtīgi apkalpot dzelzceļa sliežu ceļus Baltijas valstīs. Uzņēmums ir Latvijas Dzelzceļnieku biedrības biedrs.

Iepazīties ar mūsu darbu LR Būvkomersantu reģistrā:

25+ gadi

mūsu pieredze tirgū

100+ darbinieki

sava amata profesionāļi
04

Mūsu darbības virzieni

Būvniecība

Apkalpošana

Projektēšana

05

Licences

Būvkomersanta reģistrācijas apliecība

Drošības apliecība

Lietuvas Republikas Atzīšanas atestāts