×


Ritiniet uz leju

Transceltnieks – mums ir pa ceļam!

Mēs esam izbūvējuši gandrīz visus lielākos dzelzceļa infrastruktūras objektus Latvijā, jo mūsu uzņēmuma rīcībā ir viss nepieciešamais personāls un tehnika, lai izpildītu pilnu inženiertehnisko darbu ciklu uz dzelzceļa.

01

Par mums

SIA RKF "TRANSCELTNIEKS" dibināja 1991.gadā Valsts transporta celtniecības firmas "Baltija" Celtniecības montāžas vilciena Nr. 723 (pirms tam PSRS Transporta būvniecības ministrijas tresta "Balttransstroj") bijušie darbinieki. Pastāvēšanas laikā tirgū mēs ieguvām vērtīgu pieredzi dzelzceļa būvniecībā, rūpnieciskajā un civilajā būvniecībā, kā arī inženiertīklu ierīkošanā.

Kopš 2005.gada uzņēmums ir Latvijas Dzelzceļnieku biedrības biedrs.

02

Ceļš uz panākumiem

Mūsu uzņēmuma ceļš ir bijis ērkšķiem klāts, taču mēs ar cieņu izturējām laika pārbaudījumu, un lepojamies ar savu personīgo ražošanas bāzi ar dzelzceļa pievedceļiem, augstas klases inženiertehnisko darbinieku kolektīvu, profesionālu dzelzceļa tehniku un mājīgu biroju, kuru varat apmeklēt, dodoties uz Ganību dambi 22, Rīgā.

 
03

Transceltnieks – Jūsu uzticamais biznesa partneris

Mūsu rīcībā ir visi nepieciešamie materiālie un cilvēkresursi, lai īstenotu dažāda veida būvniecības, projektēšanas un remonta darbus Baltijas valstīs.

Būvdarbu vadītājiem ir izdoti Latvijas, Igaunijas un Lietuvas sertifikāti, viņi regulāri paaugstina savu kvalifikāciju un ir apmācīti darbam ar BIM projektiem.

 

Iepazīties ar mūsu darbu LR Būvkomersantu reģistrā:

30+ gadi

mūsu pieredze tirgū

50+ darbinieki

sava amata profesionāļi
04

Mūsu darbības virzieni

Būvniecība

Apkalpošana

Projektēšana

05

Licences

Būvkomersanta reģistrācijas apliecība

Drošības apliecība

Lietuvas Republikas Atzīšanas atestāts